[BOHH] Brotherhood of Hellinic Heroes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Teamspeak Viewer
teamspeak server Hosting by InstantTeamSpeak.com
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


apoxorisi apo tin bohh

+3
CptSev
Midblue
GR_Jim
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  ???????? Τετ Μάης 23, 2012 10:38 pm

epidi efyga apo tin clan legontas mono ena gia tha ithela toulaxiston gia tin kokkini ili na tous po to e3eis
prota apo ola sas eyxaristo pou me epilexate gia fc stin kokkini ili kai gia oti ftasame mazi 3 fores ston teliko kai 2 fores sto landing me ena diko mou sxedio to opio to doulepsa para poly prota me ton valtonera kai meta me olous sas.
to sabbato 19 maiou o arxigos tis bohh mas kalese gia na syzitisoume. meta to telos tis syzitisis opos kala thymaste o arxigos tis kokkinis ilis mas fonaxe na milisoume san ili gia to ti theloume na kanoume san ili kai na rotisei parousia olon mas ton maki an tha synexisei na einai o fc tis kokkinis ilis. o makis eipe oti den thelei toulaxiston gia to kalokairi na kanei fc kai tote o starxidistis e8ese to erotima pios tha kanei fc stin ili. oloi eseis protinate gia fc emena kati pou me tima afantasta. sti synexeia o tassos mou evale dypla sto onoma mou sto ts to simataki tou fc tis ilis kai me ekane kai ypodioikiti tis kokkinis ilis oste na mporo na asxoloume me opio thema prokyptei mesa stin kokkini ili kai den einai paron o tassos gia na dosei tin opia lisi nomizei aytos. distixos omos afto se kapious alous den arese kai prota apo ola ston arxigo tis bohh kai evgale ta simatakia dypla apo to onoma mou. emena prosopika ayto me prosvalei giati den me ekane kanenas arxigos fc para eseis oi sympektes mou stin kokkini ili. ayto simainei oti fc tha kanei aytos pou theloun oi arxigoi tis bohh kai oxi aytos pou thelete eseis oi paixtes. antitheta o apethantos ekane fc ton stswarlord tou evale kai ta simatakia dipla sto onoma tou sto ts kai ola kala. feygo loipon apo tin bohh exontas gnorisei kai milisei me olous esas tous sympektes mou kai trefontas ta kalitera synaisthimata gia esas. sto paixnidi mesa se kapia maxi tha xaro poly na sas do kai sas eyxomai olopsyxa kales maxes kai grigora na kanete landing.
gia apofigi parexigiseon to provlima mou den einai to simataki tou fc dipla sto onoma mou alla to oti kapioi ek ton arxigon yparxigon den theloun emena gia fc stin kokkini ili
pragma aparadekto afou i kokkini ili omofona pire aytin tin apofasi
diladi na eimai ego fc kai ypodioikitis tis kokkinis ilis

o filos sas kai fc tis kokkinis ilis

cgakis


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cgakis στις Πεμ Μάης 24, 2012 1:05 am, 1 φορά

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  GR_Jim Τετ Μάης 23, 2012 11:06 pm

Ρε Χρήστο,
Ελα να το συζητήσουμε όλοι μάζι το θέμα αυτο και να βρόυμε μια λύση.
Για ενα παιχνίδι να χαλιώμαστε;
Εδω ειμαστε ολοι μαζι για να περνάμε καλα, και να κάνουμε καινούργιες φιλιες.
Σε παρακαλώ ξανασκέψου το.

Δημήτρης.


(Σορρυ αν εχω κάνει κανα ορθογραφικό αλλα μόλις ξύπνησα)
GR_Jim
GR_Jim

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/11/2011
Ηλικία : 74
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

https://www.youtube.com/user/DjAthanasiou?feature=mhee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  ???????? Πεμ Μάης 24, 2012 1:10 am

Θα ηθελα να εκφράσω την λύοη μου για την αποχώρηση του φίλου Χρήστου, ενέργεια που θεωρώ οτι του "επιβλήθηκε" απο τις αποφάσεις και τις ενέργειες τρίτων.
Βρισκόμαστε σε ένα παιχνίδι και παίζουμε ως μια παρέα, πράγμα που μας καθιστά ισότιμους και επιβάλει τον σεβασμό της άποψης και την δυνατότητα συμμετοχής στις αποφάσεις. Σε αυτό το πλαίσιο εγινε και η "ψηφοφορία" στην κόκκινη ίλη και πάρθηκε η απόφαση για την ανακύρηξη του Χρήστου σε FC.
Ενός συμπαίκτη μας που αφιέρωσε ώρες απο το χρόνο συμμετοχής του στο παιχνίδι για την εκπόνηση σχεδίων και δράσεων για το κοινό καλό και την επιτυχία της ίλης και της clan γενικότερα.
Τουλάχιστον λοιπόν και για λογους δεοντολογίας,της όποιας απόφασης, έπρεπε να προηγηθεί η ερώτηση των μελών και η ενημέρωσή τους ως προς τις αντιρήσεις. Υπο αυτά τα νέα δεδομένα θα μπορούσε να επαναληφθεί η διαδικασία επιλογής.

Θεωρώ λοιπόν ως λύση την αποκατάσταση του Χρήστου,εστω και εκτός, χωρίς ορους και την αποστολή επίσημης πρόσκλησής προς το πρόσωπο του απο την clan.

Δημήτρης.


edit:
Προφανώς τα παραπάνω ισχύουν και για τον Τάσο που για τους ίδιους λόγους,πιθανολογώ, οτι προχώρησε σε αντίστοιχη κίνηση.
Η αποκατάστασή τους κρίνεται ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ, ως ένδειξη σεβασμού πρός το πρόσωπό τους αλλά και πρός όλους εμάς που θεωρούμε οτι συμμετέχουμε σε ενα σύνολο και δεν συμπληρώνουμε απλά τις διαθέσιμες θέσεις.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  Midblue Πεμ Μάης 24, 2012 4:30 am

Το δίκιο είναι πάντα κάπου στην μέση.
Σφάλματα-παραλείψεις-παρεξηγήσεις πάντα θα συμβαίνουν όπως και ακραίες φράσεις/αποφάσεις που λέγονται/παίρνονται εν θερμώ.
Τώρα είναι η στιγμή όμως όπου δεν υπάρχουν δικαιολογίες.
Ίδωμεν.
Midblue
Midblue

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012
Ηλικία : 49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  CptSev Πεμ Μάης 24, 2012 12:17 pm

Παιδιά, τελικά εδώ τι γίνεται? Δεν έφυγαν τα παιδιά για την παρέα τους από ότι κατάλαβα. Όντως κάτι έγινε δηλαδή. Έχουμε καμμιά ενημέρωση επίσημα?
CptSev
CptSev

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2011
Τόπος : Κύπρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  apethantos Πεμ Μάης 24, 2012 6:03 pm

cgakis έγραψε:antitheta o apethantos ekane fc ton stswarlord tou evale kai ta simatakia dipla sto onoma tou sto ts kai ola kala.
Δεν έκανα τίποτα και γενικά δεν αναλαμβάνω τέτοιες πρωτοβουλίες.

cgakis έγραψε:gia apofigi parexigiseon to provlima mou den einai to simataki tou fc dipla sto onoma mou alla to oti kapioi ek ton arxigon yparxigon den theloun emena gia fc stin kokkini ili
Προσωπικά δεν έχω κανένα απολύτως προβληματισμό. Αντίθετα προσφέρθηκα να σε βοηθήσω όπου ήθελες βοήθεια.



Η άποψή μου είναι ότι πρόκειται για μία παρεξήγηση που μπορεί πολύ εύκολα να λυθεί με τη σχετική συζήτηση και όχι με πράξεις εν θερμώ. Όλοι σε θέλουμε στην παρέα μας και περνάμε ευχάριστα τις μέρες μας. Νομίζω οτι πρέπει να το ξανασκεφτείτε και οι δυο και να γίνει συζήτηση για να λυθεί η παρεξήγηση.

apethantos

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  ???????? Πεμ Μάης 24, 2012 11:31 pm

kalo tha itan file apethante na min apomononeis protaseis gia na grapseis kati oste na doseis kai na peraseis ta noimata pou theleis esy
ta pragmata den einai toso apla kai omorfa opos tha itheles na einai
den thelate gia fc kai ipodioikiti ilis ayton pou proteinan kai apofasisan omofona ta paidia pou apartizoun tin kokkini ili
milame oti me tin kinisi sas ayti lete se oli tin bohh pos oti einai grammeno sto forum peri kanonon litourgias ton ilon einai mono mpla mpla kai tipote allo
oso gia tin boeithia sou se eyxaristo alla min 3exnas to oti se boeithisa kai ego ose fores xreiastikes

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  ???????? Παρ Μάης 25, 2012 12:42 am

Επειδή πραγματικά οι προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν βοηθούν στην κοινή, πιστεύω, επιθυμία μας περί λύσης της παρεξήγησης θα πρότεινα το εξής.
Όποιος αποφάσισε και προχώρησε σε αυτή την ενέργεια, που έθιξε τον Χρήστο και τον Τάσο, να δώσει δημόσια μια απάντηση για τους λόγους που έγινε αυτό με την σχετική τεκμηρίωση των θέσεών του.
Έτσι θα μπορέσουμε όλοι να κατανοήσουμε, προπαντός οι δυο εξαναγκαζόμενοι σε αποχώρηση φίλοι, ότι αποσκοπούσε στην εύρυθμη λειτουργία της ίλης αλλά και της clan γενικότερα, πράγμα το οποίο πιστεύω ακράδαντα, και όχι στην ικανοποίηση μικροτήτων και άδηλων προσωπικών επιθυμιών,ζηλοφθονιών και βλέψεων.
Είναι νομίζω ηθική υποχρέωση και απέναντι στα παιδιά, έχουν άλλωστε μια ιστορία και μια προσφορά που κανείς, αν δεν είναι μικρόψυχος δεν μπορεί να αρνηθεί, αλλά και σε όλους εμάς που ψηφίσαμε, ως ισότιμοι συμπαίκτες, για την τοποθέτησή τους στις θέσεις που κατείχαν.


Δημήτρης

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  starhidistis Παρ Μάης 25, 2012 3:59 am

Λοιπόν επειδή μετά την αποχώρηση μου είχα αποφασίσει να μην μιλήσω(με ανακοινώσεις Κ.τ.λ. παρά μόνο να μπω μια φορά στο ts και να ενημερώσω για την απόφαση μου την ομάδα μου) και διονίσω ένα ένα θέμα που ενόχλησε εμένα και με οδήγησε σε μια απόφαση με σκοπό η φυγή μου να μην διαταράξει την όποια ηρεμία υπάρχει στην CLAN .

Επειδή βλέπω ότι το θέμα συνεχίζετε και επειδή έφτασαν στα αυτιά μου κάποια ακούσματα(ότι έφυγα για να πάω μαζί με τους φίλους μου(Γιάννη και Ιγνάτιο)θέλω να ξεκαθαρίσω ότι ενώ είμαι από τους ανθρώπους που βοήθησα στην δημιουργία τις CLAN των παιδιών έφτασα να μαλώσω με τα παιδιά (που η σχέση μου μαζί τους είναι κατά παραπάνω από μια απλή φίλια μέσα από ένα διαδικτυακό παιχνίδι )για να μείνω στην ΒΟΗΗ και να συνεχίσω για να κρατήσω αυτό που φτιάξαμε με όλα τα παιδιά μαζί( κόκκινη υλη) στο πέρασμα του καιρού άρχισα να εντοπίζω προβλήματα στην CLAN με την παρουσία τις συγκεκριμένης ομάδας φαινόταν ότι ενοχλούσε η συνοχή τις και η δυνατότητες που έδειχνε ότι είχε(αυτή ήταν και η φυγή των φίλων μου από την ΒΟΗΗ και κατ επέκταση από την υλη αν και ήταν από τους πρωτοστατούντες στην δημιουργία της μαζί με τον ΜΑΚΗ).

Προβλήματα που εντόπιζα κατά διαστήματα και δεν τα έκανα θέμα για να κρατήσω την ηρεμία στην ΒΟΗΗ και ας έφερναν προβλήματα στην Υλη μου(αντικατάσταση παικτών χωρίς να ρωτηθώ ανακάτεμα παιδιών που δεν άνηκαν στην υλη για το πώς θα παίξει η υλη κ.α. μαζί με την μερική αποχώρηση του Μάκη είχαν κάνει το παιχνίδι για εμένα να αρχίζει να φθηνή με αποτέλεσμα τις τελευταίες μέρες να μην ασχολούμαι παρά μόνο με τα θέματα τις ύλης …

Το τελευταίο γεγονός που έγινε και αναφέρει ο Χρήστος ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι , ήταν μια επιλογή όλης τις ομάδας μετά από συγκέντρωση που κάναμε και γι αυτό δόθηκαν αυτά τα διακριτικά στον Χρήστο (ακόμα και το υποδιοικητής τις Ίλης τον όρισα εγώ γιατί έβλεπα ότι εγώ τελείωνα στο παιχνίδι)Όσο το γιατί όρισα τον εαυτό μου υποδιοικητή τις CLAN στο TS όταν δημιουργήθηκε το θέμα με παίκτη τις Μπλε να δίνει οδηγίες στη κόκκινη υλη ρώτησα με ποιο δικαίωμα γίνετε αυτό και η απάντηση ήταν είστε υποδιοικητές μίλα και εσύ(άσχετα αν δεν το έκανα)
Αλλά αυτό που με ενόχλησε αφάνταστα είναι το ποιος είναι ο Τάσος που ορίζει των εαυτό του Υποδιοικητή(και ερώτηση που έγινε σε τρίτο όχι σε μένα)θα ήθελα να θυμίσω απλά τι έχω προσφέρει στην CLAN (πράγμα που δεν ήθελα να το κάνω ποτέ γιατί ότι έκανα το έκανα γιατί το ήθελα)

1ον)δημιουργία και ενημέρωση του φόρουμ τις Ομάδας (αποκλειστική δουλεία δίκια μου και του Gianni’s71)

2ον)Καταβολή 500 χρυσών για να βάλει η CLAN το σήμα τις στο παιχνίδι…

3ον) Χρόνος και μόχθος για την σύμπραξη των Ελληνικών CLAN σε μια κοινή προσπάθεια για κατάληψη τις Ελλάδας στον Χάρτη ,κίνηση που την καρπώθηκε η ΒΟΗΗ και αυτός ήταν ο σκοπός μου…


Όποτε δεν μπορώ σε καμία περίπτωση να δεχθώ κάποιος να πει ποιος είναι αυτός ποσό δε κάποιος που είναι στην ομάδα 2-3 μήνες ενώ εγώ βρίσκομαι εδώ σχεδόν από την γέννηση τις..

Αυτά ήθελα να πω δεν θα ξαναμιλήσω. Έχω πάρει μια απόφαση δύσκολη για εμένα(γιατί σε αυτή την CLAN ανδρώθηκα σε αυτό το παιχνίδι μέσα από την ΒΟΗΗ, πάντα η ΒΟΗΗ θα είναι ένα κομμάτι μου)
Θα ήθελα να μην πιέσετε άλλο την κατάσταση στην ηγεσία ο κύβος εριφθη για εμένα…(το τι θα κάνω και πως θα πορευτώ στο παιχνίδι δεν το έχω αποφασίσει προς το παρών θα απέχω για κάποιο διάστημα)

Όλοι θα είστε φίλοι μου( δεν αναφέρω ονόματα γιατί σίγουρα κάποιον θα ξεχάσω) και πάντα θα χαίρομε να τα λέμε όποτε θέλετε (όχι όμως αυτό το πρώτο διάστημα γιατί είμαι αρκετά συναισθηματικά φορτισμένος)

ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΤΙΜΑ
STARHIDISTIS ΤΑΣΟΣ


Υ/Σ: ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΒΟΗΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΟΡΙΣΩ MODERETOR ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ…
starhidistis
starhidistis
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 28/11/2011
Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΑΑΛΟΝΙΚΗ

https://bohh.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Συμβουλιο της κοκκινης ιλης

Δημοσίευση  Strman Παρ Μάης 25, 2012 7:14 am

Στις 25/05/12 και ωρα 21¨30 καλω ολα τα μελη της κοκκινης ιλης να παρευρεθουν στο Team Speak για να γινει ενημερωση για το θεμα της αποχωρησης του διοικητη της και να ληφθουν οι αναλογες αποφασεις

Ο διοικητης των BOHH

Strman
Strman
Strman

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  CptSev Παρ Μάης 25, 2012 7:51 am

Σωστή κίνηση. Αν γινόταν πριν από 2 ημέρες, θα είχε πιθανότατα αποσοβηθεί όλη αυτή η δυσάρεστη κατάσταση... Θα είναι και τα παιδιά που έφυγαν παρόντα?
CptSev
CptSev

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2011
Τόπος : Κύπρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

apoxorisi apo tin bohh Empty Απ: apoxorisi apo tin bohh

Δημοσίευση  EYTYXIA Παρ Μάης 25, 2012 8:07 am

κανεις δεν αμφισβητει την προσφαρα του Starhidisti και του cgaki στην ομαδα. ευχομαι να λυθει το θεμα και να επιστρεψουν και οι δυο.

EYTYXIA

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης